Merkez , Hakkari

SIKÇA SORULAN SORULAR

Avon Satış temsilcisi olmak isteyenler kayıt ücreti öder mi?

Hayır, Avon Satış Temsilciliği için kayıt ücreti alınmamaktadır. Avon'a kayıt olmak tamamen ücretsiz.Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra ücretsiz kataloğumuz da adresinize gönderilmektedir.

Avon Satış temsilcisi olmak için şartlar nelerdir?

En önemli şartlarından biri yaş sınırlaması olup, 18 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir.Bunun dışında yaşadığınız yer ,eğitim durumunuz, maddi durumunuz vs. hiç sorun olmamaktadır. 

Avon'da kargo ücreti/hizmet bedeli ödeniyor mu?

Evet, 120 TL ve üzeri siparişlerde 1,75 TL hizmet bedeli faturanıza yansıtılmaktadır.Hizmet bedeli 120TL'nin altında kalan siparişlerde 12TL'dir. Üstelik ikinci ve sonrasındaki siparişlerinizde de 50TL ve üzeri tutarlar için herhangi bir Hizmet Bedeli ödenmemektedir. Hizmet bedeli tutarı faturanıza yansıtıldığı için kargonuzu teslim aldığınız zaman ödeme yapma zorunluluğunuz yok.

Avon ödeme yöntemleri nelerdir?

Avon size birden fazla ödeme yöntemi sunup ödemelerinizde kolaylık sağlamaktadır.  ÜCRETSİZ ÖDEME YÖNTEMLERİ:Yapı Kredi ATM'lerinden hesabı olan/olmayan herkes için.  Tüm banka kartlarıyla yapacağınız ödemeler.  QNB Finansbank, Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası'ndan verilen otomatik ödemeler.  Tüm banka kredi kartları ile yapacağınız ödemeler.  ÜCRETLİ ÖDEME YÖNTEMLERİ: İş Bankası ATM'lerinden hesabı olan/olmayan herkes için SADECE 1 TL! PTT'den yapacağınız ödemelerde işlem bedeli SADECE 2TL! Faturamatik ödeme noktalarından yapılan ödemeler SADECE 1,50 TL! Teslimat esnasında kapıda nakit ödeme bedeli SADECE 2,50TL!